Rodinný hotel s históriou

Kedy sme vznikli

Vznikli sme ako rodinný penzión v roku 2004. Dom, v ktorom sa penzión nachádza, bol postavený v roku 1952, kedy slúžil ako sídlo firmy. V januári 2004 prebehla kompletná rekonštrukcia a v júni 2004 bol penzión pripravený privítať svojich prvých hostí – účastníkov zasadnutia Paneurópskej únie. Na čele jeho excelencia Otto Von Habsburg.

Každý rok sme niečo nové vybudovali, vylepšili, aby ste sa k nám vracali a zvyšovali sme úroveň nášho ubytovania. Ako Penzión Expo sme tu boli pre vás až do roku 2022, dokým sme neprešli opäť kompletnou rekonštrukciou, aby sme sa v roku 2023 mohli stať hotelom.

V hoteloch pracujeme celý život

Tento hotel spravujeme ako rodina, hotelierska rodina. Svoje skúsenosti sme získali štúdiom a prácou v zahraničí aj na Slovensku. K hotelierstvu sme viedli aj naše deti. Dcéra sa po 6 rokoch štúdia a pracovania vo svetových hoteloch, rozhodla vrátiť domov a priniesť svoje skúsenosti do nášho rodinného hotela. Syn taktiež pracuje v hoteli, ale zatiaľ nie v našom rodinnom.

Prečo Hotel Garni Expo

Hotel Garni Expo*** je pomenovaný podľa svetových výstav EXPO. V interiéri pri vstupe sú vystavené fotografie z Lisabonu a Vancouveru, ktorých sa sám majiteľ pracovne zúčastnil.

Garni hotelom sme preto, pretože nakoľko sme 5 minút pešou chôdzou od centra Banskej Bystrice, rozsah služieb je obmedzený na podávanie raňajok.
33
lôžok
15
izieb
3
typy izieb