Biznis izby s výhľadom do záhrady

Po náročnom pracovnom dni si môžete vychutnať pobyt v jednej z našich najobľúbenejších a najkomfortnejších biznis izieb situovaných do záhrady.
Rezervácia
Veľkosť
2-lôžková
Cena
od 85 €
Rozloha
25 m2
Počet hostí
1-2 osoby

O ubytovaní

Najobľúbenejšie a najkomfortnejšie, dispozične väčšie izby situované do záhrady. Váš dokonalý spánok v týchto tichých izbách zabezpečia dvojlôžkové postele vybavené najkvalitnejšími matracmi dostupnými na hotelovom trhu. Taktiež, vlastnou kúpeľňou s vyhrievanou podlahou, uterákmi a WC, fénom, hygienickou výbavou ILLE, klimatizáciou, Wi-Fi s najrýchlejším biznis internetom, Smart TV, vyhradeným pracovným priestorom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou s možnosťou prípravy kávy a čaju.

Čo izba ponúka

Dvojlôžková posteľ
Výhľad do záhrady
Tichá izba
Pracovný priestor
Individuálna klimatizácia
Kanvica
Chladnička
Smart TV
Wi-Fi
Bezplatné parkovanie
Sprcha
WC
Hygienická výbava ILLE
Uteráky
Fén

Informácie

Raňajky: 10 € / osoba  (nie sú zahrnuté v cene izby)
Miestna daň: 2 € / osoba / noc (nie je zahrnutá v cene izby)

Check in: od 14:00 do 22:00
Check out: do 10:00

Neskorší check out: Prosím kontaktujte recepciu. Predĺženie neskoršieho check-outu závisí od aktuálnej dostupnosti, následujúci deň je nutná dohoda s recepciou.

Ubytovanie s domácimi miláčikmi u nás nie je možné.

Tiež ponúkame servis prania a zapožičanie žehličky.

Storno podmienky: Vážení hostia, prosím berte na vedomie, že v prípade storna 5 až 0 dní pred dňom nástupu na pobyt činí storno poplatok 100% z celkovej sumy objednaného ubytovania.

Cena: Chceli by sme vás informovať, že cena hotelovej izby je ovplyvnená aktuálne prebiehajúcou sezónou. Pre bližšie informácie o cenách alebo dostupnosti izieb, prosím, obráťte sa na našu recepciu.